yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Різні конспекти лекцій->Содержание->10.2.4.1 Перевірка електроприводів гаубиці

Артілерійське озброєння та припаси

10.2.4.1 Перевірка електроприводів гаубиці

 

1.2.1. Перевірити відсутність перешкод підйому і повороту ство-ла. Подати команду "УВАГА! ВКЛЮЧАЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОПРИВОД !"( Екіпаж перебуває на штатних місцях, а механік-водій повинен закрити люк на задрайку, розстопорити ствол та опустити стопор, якщо це не було зроблено раніше).

1.2.2. Включити механізми наведення на роботу від електро-привода:

опустити стопор на поворотному механізмі башти та натиснути кнопку механізму включення електропривода (на маховику підйомно-го механізму).

1.2.3. Включити тумблер "ПИТАНИЕ" на пульті управління, загоряється сигнальна лампа "ПИТАНИЕ", та виключити тумблер "ВН" (набирає обертів приводний двигун електромашинного підсилювача вертикального наведення, загоряється сигнальна лампа "В.Н.".

1.2.4. Після загоряння сигнальної лампи "ВН" до повного розжарення включити тумблер "ГН"- набирає обертів приводний двигун електромашинного підсилювача горизонтального наведення, загоряється сигнальна лампа "ГН" .

1.2.5. Повернути рукоятку пульта управління на себе - ствол піднімається, повернути рукоятки від себе - ствол опускається.

1.2.6. Повернути пульт управління вправо - ствол повертається праворуч; повернути пульт управління вліво - ствол повертається ліворуч.

1.2.7. Виключити тумблери: "ГН", "ВН", "ПИТАНИЕ".

1.3. Перевірка зрівноважувального механізму.

1.3.1. Надати стволу максимального кута підвищення.

1.3.2 Під’єднати манометр до трійника.

1.3.3. Вигвинтити голку і під’єднати трійник до заправочного клапана зрівноважувального механізму.

1.3.4. Угвинтити голку та заміряти тиск повітря у взрівнова-жувальному механізмі (тиск повинен бути в межах 59-69 кГс/см2. Якщо тиск менший, то необхідно підвищити тиск, додавши повітря у зрівноважувальний механізм).

1.3.5 Для збільшення тиску необхідно закрити заправочний кла-пан, випустити повітря з трійника, під’єднати шланг до штуцера відбору повітря пневмосистеми 2С3М (спереду під погоном башти), а іншим кінцем до трійника.

1.3.6. Гвинт поршня компенсатора викрутити на 130 мм з цилін-дра та пустити повітря у пневмосистему. Відкриваючи вентиль, визна-чити тиск у пневмосистемі.

1.3.7. Відкрити заправочний клапан зрівноважувального механізму, вкрутивши голку трійника. Довести тиск у зрівноважу-вальному механізмі до норми.

1.3.8. Розібрати схему.

 

 

105