yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Різні конспекти лекцій->Содержание->10.2.6. Перевірка роботи транспортера і боєукладок

Артілерійське озброєння та припаси

10.2.6. Перевірка роботи транспортера і боєукладок

 

1. Перевірка роботи транспортера

1.1. На щитку щільникової укладки тумблер "РАБОТА" установити в положення "ГРУНТ" і включити тумблер "ПИТАНИЕ", при цьому повинен горіти сигнальний ліхтар на лівому борті корпусу машини. При подачі снаряда чи заряду в трубу завантаження повинен погаснути сигнальний ліхтар і спрацювати електродвигун транспортера.

З метою запобігання падінню снаряда чи заряду з лотка в момент пострілу наступний снаряд і заряд необхідно подавати тільки після проведення пострілу у термін горіння сигнального ліхтаря на правому борті корпусу.

2. Перевірка роботи карусельної укладки

Перевірка роботи карусельної укладки проводиться в ручному і напівавтоматичному режимах.

2.1. Перевірка в ручному режимі: укладку зняти з механічного стопора і повернути на 1 крок.

2.2. Перевірка в напівавтоматичному режимі: вимикач на щитку карусельної укладки установити в положення "РАБОТА". Натиснути на кнопку "ПОВОРОТ" (укладка повинна повернутися на 1 крок).

2.3. Для зняття снаряда з укладки необхідно відкрити стопор.

Перевірка роботи карусельної укладки в автоматичному режимі не проводиться. Автоматичний поворот карусельної укладки відбувається після кожного пострілу при включених тумблерах "АВТОМАТ" - "РАБОТА".

3. Перевірка роботи щільникової укладки:

3.1. Закріплення снарядів у щільниковій укладці можна здійснювати трьома способами, а саме: вручну, в напівавтоматичному та в автоматичному режимах.

3.2. Робота в ручному режимі: здійснюється при несправній електросхемі чи відсутності стиснутого повітря у пневмосистемі 2С3М. Плита укладки піднімається до фіксування стопорами вручну. Для розстопорювання плити вручну необхідно потягти вниз трос. Плита повинна розстопоритися та опуститися під власною вагою в нижнє положення.

3.3. Робота в напівавтоматичному режимі:

3.3.1. Тумблер "РАБОТА" установити в положення "УКЛАДКИ" і включити тумблер “ПИТАНИЕ”.

3.3.2. При натисканні на кнопку "ОТКРЫВАНИЕ" плита повинна розстопоритися та опуститися під власною вагою в нижнє положення і відкрити доступ до снарядів.

3.3.3. При натисканні на кнопку "ЗАКРЫВАНИЕ" плита повинна стати у верхнє положення. Автоматичне розкріплення снарядів відбувається при установці тумблера "РАБОТА" у положення "УКЛАДКИ" і включених тумблерах "ПИТАНИЕ" і "АВТОМАТ" під час стрільби.

 

 

107