yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Різні конспекти лекцій->Содержание->10.2.7.2 Перевірка нульової лінії прицілювання

Артілерійське озброєння та припаси

10.2.7.2 Перевірка нульової лінії прицілювання

 

1.1.1. Обертаючи маховики підйомного і поворотного механізмів гаубиці і візуючи через канал ствола, з'єднати перехрестя з ниток на дульному гальмі з обраною точкою наведення, що знаходиться на відстані не менше 1000м, чи з відповідним перехрестям вивірочного щита.

При роботі з підйомним механізмом з'являється відхід кульки поперечного рівня панорами, тому виправлення положення кульки неприпустимо, оскільки це призведе до грубої помилки в установці кутоміра.

1.1.2. Обертаючи рукоятку маховика механізму поздовжнього горизонтування, домогтися загоряння трьох ламп на щитку узгодження.

1.1.3. Спостерігаючи у окуляр панорами та обертаючи маховички кутомірного механізму і механізму відображувача панорами, навести вершину центрального косинця в обрану точку наведення (у відповідне перехрестя щита).

1.1.4 Перевірити установки: якщо приціл узгоджений з положенням гаубиці, то відлік кутомірного механізму панорами повинен бути 30-00, а механізму відображувача - 0-00.

1.1.5 Якщо відхилення в установках кутоміра і відображувача буде більше, ніж половина однієї поділки (0-00,5), необхідно внести виправлення:

1.1.5.1. Викруткою відгвинтити на 1-2 оберти глуху гайку, повернути шкалу грубого відліку (ГВ) до з'єднання нульового штриха з індексом. Викруткою закріпити маховичок і шкалу глухою гайкою.

1.1.5.2. Викруткою відгвинтити гвинт на 1-2 оберти і повернути шкалу точного відліку (ГВ) так, щоб індекс на обоймі збігався зі штри-хом шкали ГВ, загвинтити гвинти.

1.1.5.3. Викруткою відгвинтити на 1-2 оберти гвинти шкали ГВ, повернути шкалу механізму відображувача так, щоб нульовий штрих знаходився точно напроти індексу, закріпити гвинтами шкалу ГВ.

1.1.5.4. Викруткою відгвинтити на 1-2 оберти три гвинти, що кріплять планку, центральний гвинт обертати до з'єднання індексу з нульовим штрихом повзуна шкали механізму відображувача. Загви-нтити до упору гвинти, що кріплять планку.

 

 

109