yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Англійська мова->Содержание->29. Лексикографія. Типи англійських словників. Основні проблеми словнику компіляції.

Lexicology

29. Лексикографія. Типи англійських словників. Основні проблеми словнику компіляції.

Лексикографія це наука і практика складання словників та їх описи.

Все словники традиційно діляться на енциклопедичних і лінгвістичних словників.

Енциклопедичні словники річ книга, концепція угода eith відображають різні предмети і явища, їх відносини і так далі.

Лінгвістичні словники слово книги. вони перераховують слово мови та дати інші лінгвістичні факти. Крім цих двох типів тепер існує так звані культурні словників. Вони поєднують в собі свою інформацію двох типів обох енциклопедичних і лінгвістичних словників.

Лінгвістичні словники можуть бути одне-мовний або пояснювальна і мовами або перекладу.

У перші один пояснень даються на одній мові, а другий в другом / іншій мові.

Словники також ді дала їм діахронічний і синхронічний.

Діахронічний показує історію слова і відображає його розвиток до теперішнього моменту.

Один з найвідоміших словників є ДОО 13 томів.

Синхронний словники порушується словник. Вони показують, або нинішній день сенс і використання слів або тих зміст яких слова мали в певний історичний період.

Існують загальні та спеціальні словники. Генеральний представляють лексику в цілому. Спеціальні словники охоплюють певну частину лексики; Є синоніми і антоніми, словники неологізм і сленгу, вимовляючи і так далі.

Є словники і конкорданси. Словники пояснити термін або важкі слова, може бути архаїзм, різні галузі знання.

Конкорданси записати повний словник деякій автора. EG: є конкорданси в роботах У. Шекспіра.

І, нарешті, є идеографические словники і тезаурус. Ці групи словників слова відповідно до поняттями виражається. Вони забезпечують слово або слова, за яким дано ідея може бути виражена.

Основні проблеми словнику компіляцію Це розділена на дві проблеми: що з числа слів, і що зі списку слів, які будуть включені в словнику. Що стосується кількості слів існують словники різних обсягів, EG: є кишенькові словники з 25 або менше тисячі слів. Серед найбільших словників Ther е Словник Вебстера, це включає близько 600 тисяч слів.

Обсяг словника і список слів залежить від типу словника і його метою. Словник студент Хорнсби включає в себе близько 100 000 слів, серед яких немає ніяких слів, використовуваних Шекспіром.

Навпаки ДОО ж відносяться такі слова, використовувані У. Шак. для фахівця. Проблема вибору слів пов'язана з проблемою норми мови він може бути включений до словника.

Е оренду 30. Diff види угруповання слів в англійській мові. (= 19 питання)

 

 

10