yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Англійська мова->Содержание->1. Слово як основна одиниця мови. Розмір-на-пристрої та ідентичності в одиницю проблем.

Lexicology

1. Слово як основна одиниця мови. Розмір-на-пристрої та ідентичності в одиницю проблем.

Лекс вивчає слово словникового складу мови. Термін Лекс прийшло з грецької мови. "Лексика" означає "слово" і "логос" означає вивчення. Дослідження слів з ​​різних точок зору.EG: Це було дуже добре м'яч. (. Іспит сек хау, без контексту ми можемо дати два переклади і зачіпає семантики.), Наприклад: температура (- Orary) (скорочення) - назва фільму "Тимчасова секретарка »(це приклад зачіпає проблеми словотвору. Це слово вкорочення), напр., .. CrackerJack (цей приклад зачіпає проблеми стилістичного класифікації ENG лексики цього приставні d пояснюються в словнику сленгу як людину, яка є чудовим, ідеально підходить).

Цей приклад показує, що слово єдність сенсу і форми.

У промові слово реалізується в одному зі своїх значень, і в певному словоформи. Всі форми слова складають його парадигму. EG: взяти: бере, взяв, взятий з урахуванням (парадигми).

Є кілька проблем, пов'язаних зі словом.

T він сторона - з - одиниці Проблема (проблема проведення кордонів між словом і словосполученням.)

EG: 1.) корабельних аварій (корабельна аварія) 2.) уламки кораблів (крах корабля)) руйнує б) суду с) затонулі кораблі / судів

Розмір блоку проблеми змушує нас досліджувати розмір прикордонної лінії між словом і словосполученням у промові N1 є слово, N2 є словосполучення. Щоб довести, що ми повинні використовувати критерій одного і окремої граматичної кадрування. N1 і N2, відрізняються, в граматичній каркаса. У N1 це один каркас. У N2 це окремий каркас, вона може бути сформована в 3 рази A, B, C.

Крім того, ми можемо вставити один або сепарації ТЕ слово в словосполученні. EG: крах великого корабля (Е то додатковий критерій, і це показує одиницю слова, тому що ми не можемо вставити будь-який елемент між частинами слова.

визначити - з - блок Проблема (проблема пошуку кордонів між значеннями одного і того ж слова і словами співпадаючими за значенням)

EG: З всі пили Я коли-небудь пила пила Я ніколи пила пила пила як що пила пили (скільки я НЕ бачив як пиляють . Пилки, я ніколи не бачив, щоб пила пиляла так, як пиляє ця пила) якщо у слова форми різні то і слова різні проблеми: як багато слів, що звучить так є? Є три слова в нашій іспиту, є :. Saw- пила (раніше 3 рази) saw- пиляти (3 раз) saw- бачити (P.Simple. 2t). Щоб довести, що є 3 різних словами, ми повинні проаналізувати форму слова. Це форма Слова різні, так що слова різні. 1) saw- пила (Іменник) має дві форми: це з співати. і PLUR. Ця парадигма є типовим англійським іменником.

2) saw- пиляти (Дієслово). Він має іншу форму: (. 3 л, од ч.). Пили, пиляв, розпилювання 3) saw- бачив (Дієслово) Це вже горе ий Форма інше слово "бачити"

Другий параграф т проблемі семантична, йдеться сенсу. Ми повинні з'ясувати, якщо ми маємо справу зі змістом одного і того ж слова або різними словами (омоніми), наприклад: 1,1) Це було дуже добре м'яч. Він був червоним. 1.2) Це було дуже добре м'яч. Я танцювала до 3 ранку. (<Омоніми) 2.1) Руки великі. 2.2) Він має сезонний хан D S на своїй фермі.

Проблема полягає в наступному: слова "куля" і "м'яч", "руки" і "руки" з того ж слова або диференціала. словом. У першому випадку: "Бал" і "м'яч" омоніми. Там немає смисловий Лі NK між ними. У другому випадку «руки» і «руки» варіанти однієї й тієї ж слова. Існує семантична зв'язок між ними (сезон працівники використовують руки в своїй роботі). Такі варіанти слів називаються лексика -semantic варіантів. (Лексико - семантичне значення слова)

Крім того, є фонетичні, граматичні та словотворчі (словотвір) варіанти слів. EG: часто, часто, історико-історичні.

Таким чином, визначити одиниці є задача знаходження межа між звичаїв один d і те ж слово і диференціал. слова, які називаються омоніми.

2. Т Е концепція морфеми. Лексико-граматичні морфеми. Ці два аспекти аналізу слова: на морфем і словотворчих рівнях.

Морфема маленький неподільної одиницею сенсу мови. Це відрізняється від слова, так як не може функціонувати в пропозиції поодинці. Це завжди частина слова, де він з'єднується з іншими морфем.

Давайте порівняємо кілька прикладів: 1) серцево-безсердечних (слово) 2) серцевий-МЕВ-IEST (форми)

У першому прикладі формується нове слово. У другому - нові форми слова утворюються. Ці морфеми, які складають нові слова називаються лексичними морфемами. У другому прикладі морфеми граматичні. Вони не навчання в лексикології. Лексичні морфеми можуть бути корені і affixational (афікси морфеми)

Кореневі морфеми є смисловим центром цього слова. Що стосується афіксів, вони можуть бути префікси і суфікси. Приставки стоять перед коренем. Суфікси слідують за коренем.

Морфеми може бути вільного та зв'язаного. Кореневі морфеми є безкоштовними. Вони збігаються з незалежними словами, і може функціонувати в пропозиції самі по собі. EG: хлопчачий (хлопчик можна вживати окремо)

Афікси пов'язані морфеми. Вони не можуть функціонувати в реченні у спокої. Але: Ледд | як, є | стані (тобто існує напів-sufficsis -як, -able може бути як вистачає і незалежні слова ..).

 

2