yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Медицина->Содержание->ГОСПІТАЛЬНА БАЗА АРМІЇ ТА ФРОНТУ

Організація протиепідемічних заходів у надзвичайних ситуаціях

ГОСПІТАЛЬНА БАЗА АРМІЇ ТА ФРОНТУ

Передова (ПГБ) і тилова госпітальні бази (ТГБ) мають у своєму складі орган управління, військово-польові госпіталі на визначену кількість ліжок, а також спеціальну військову частину, яка забезпечує розгортання і роботу госпітальної бази (батальйон матеріально-технічного забезпечення).

До складу ПГБ входять:

- управління госпітальної бази;

- 27 госпіталів на 9300 ліжок (2 - ВПІГ, 1 - ВПІГ-ОНІ, 2 - ВПСГ, 4 - ВПБГ, 2 - ВПНГ, 2 - ВПГЛП, 10 - ВПХГ, 4 – ВПТГ);

Продовження додатка Б

- окремий батальйон матеріально-технічного забезпечення;

- станція фельдегерсько-поштового зв‘язку.

Таким чином, до складу ПГБ входять 30 частин і установ (включаючи управління бази). Усього в ПГБ 4435 чол. особового складу, 37 ДДА і ДДП та ін. техніка . Розгортається ПГБ у складі 1-2 відділень, пересувається на штатному транспорті госпітальної бази і на транспорті окремого автосанітарного батальйону фронту.

ТГБ має таке саме призначення, як і ПГБ. До складу ТГБ входять:

- управління госпітальної бази;

- 32 польових госпіталі на 17500 штатних ліжок (1 - ВПІГ-ОНІ, 2 - ВПІГ, 3 - ВПСГ, 2 - ВПГтА, 3 - ВПГтр, 2 - ВПНГ, 1 - ВПГж, 3 - ВПХГ, 2 - ВПГнх, 3 - ВПГо, 1 - ВПГтуб, 5 - ВПГЛП, 4 - ВПТГ);

- окремий батальйон матеріального забезпечення.

Усього в складі 36 частин і установ, включаючи управління бази. Загальна чисельність особового складу -     6789 осіб, 7668 автомобілів та інші засоби. Установи ТГБ пересуваються, як правило, залізницею і розгортаються в складі 2-3 відділень, найчастіше поблизу залізничної станції. Переважна більшість лікувальних установ ТГБ має штатну спеціалізацію. Госпіталі, укомплектовані переважно службовцями (на 60-65 %), менш рухомі, гірше пристосовані до роботи в польових умовах. Для розгортання госпітальної бази необхідний район від 200 до 300 км2. Розгортати лікувальні заклади потрібно в приміщеннях населених пунктів. У малонаселених районах госпіталі розгортаються в наметах і комбінованим способом. Розміри майданчиків для розгортання госпіталів повинні бути не менші 400х500 м (для госпіталів сортувального і легкопоранених у межах 100х1000 м).

 

 

 

 

Продовження додатка Б

 

15