yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Медицина->Содержание->ПРИЗНАЧЕННЯ, ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ГОСПІТАЛІВ

Організація протиепідемічних заходів у надзвичайних ситуаціях

ПРИЗНАЧЕННЯ, ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ГОСПІТАЛІВ

Військово польовий інфекційний госпіталь (ВПІГ) призначений для надання спеціалізованої медичної допомоги і лікування інфекційних хворих і уражених бактеріологічною зброєю.

На ВПІГ покладається і проведення ряду протиепідемічних заходів:

-                повідомлення військових частин і начальників медичних служб з‘єднань про встановлений діагноз захворювання п госпіталізованих;

-                 разом з іншими протиепідемічними установами локалізація і ліквідація епідеміологічних осередків.

ВПІГ розгортається в складі госпітальної бази, однак може висуватись до осередку ураження бактеріологічною зброєю чи до району великого епідеміологічного осередку для проведення заходів з його ліквідації і організації лікування хворих на місці. ВПІГ є завершальним етапом медичної евакуації інфекційних хворих, подальша евакуація з якого допускається лише у випадку загрози його захоплення противником.

Військово-польовий інфекційний госпіталь для хворих особливо небезпечними інфекціями призначений для ізоляції хворих (потерпілих) чумою, холерою, віспою та ін. висококонтагіозними інфекціями. Госпіталь, як правило, розгортається поблизу осередку уражень чи у районі карантину військової частини (з'єднання). Евакуація хворих (уражених) особливо-небезпечними інфекціями з військових частин (із осередку) проводиться виключно санітарним транспортом даного госпіталю.

 

 

 

 

 

 

 

16