yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Педагогика->Содержание-> фестивалю родинної творчості «УНІВЕРСИТЕТСЬКА РОДИНА»

Социальная педагогика

 фестивалю родинної творчості «УНІВЕРСИТЕТСЬКА РОДИНА»

 

Ведуча: Христос воскрес!

Ведучий: Воістину воскрес!

Ведуча:  Шановні друзі, щиро раді зустрічі з вами у Тернопільському національному економічному університету!

Ведучий: Щороку, у третю неділю травня, коли буяє пишним цвітом зеленокоса красуня – весна, світ відзначає Міжнародний день сім’ї і родини. Тож, мабуть, символічним є те, що саме у ці святкові дні  ми вітаємо вас на першому фестивалі родинної творчості «Університетська родина».

Ведуча: І нехай цей фестиваль єднає українські cтудентські родини, зміцнює і надихає їх на добро, на творчі надії і сподівання.

Ведучий: Сім’я — це життєдайний осередок, що приводить людину на світ Божий, плекає найвищу цінність людства — дітей, цвіт нації, майбутнє народу, завдяки яким кожен батько і мати мають реальну можливість повторити та продовжити себе у своїх нащадках.

Ведуча: Тож бережімо свої отчі оселі, шануймо світлі батьківські почуття і молімо Всевишнього за щасливу долю кожної української родини.

(Художній номер)

Ведучий: В безмежнім просторі невпинно

Земля летить у майбуття,

А всесвіт мій — моя родина,

                  Мій оберіг і суть життя.

Ведуча: В сумну і радісну хвилину

Накриє ніжності крилом,

Зігріє й силу дасть родина —

                Святе любові Джерело.  

 

Ведучий: Нам дуже приємно представити вам учасників фестивалю — родини, які ми сьогодні по праву називаємо університетськими. Хоча б один учасник кожного творчого тандему, який демонструватиме свої родинні таланти, навчається у ТНЕУ.

Ведуча:  Життєве кредо родини, яка першою вийде на цю сцену, -  «Міцна сім’я  -  міцна держава», улюблена приказка - «На кожну хвилину смутку знайдеться хвилина щастя». Це справді щаслива сім’я, бо своїми почуттями, своєю творчістю вона може поділитися з іншими. Сьогодні сім’я _______________________________на святковій сцені. Вітайте, родина __________________.

(Художній номер)

Вед. Родинний дует нагороджується дипломом учасника фестивалю та цінним подарунком.

Вед. Приємно,  що у нашому університеті багато цікавих, творчих родин. І чудово, що свої мистецькі здібності вони можуть презентувати на цій сцені. Ваші оплески таким родинам.

Вед. Тихі скрипочки звуки -  Все прекрасне душею ловлю.

Україна - велика родина, Та, яку я безмежно люблю.

Вед. Родина - це ознака вищості людини, зерно культури, що віками родить, а рідна пісня - це ключі до скрині, в якій заховані народні скарби.

Вед. Свою улюблену пісню дарує усім творчий дует ________________________. Це мистецька родина творить свій власний світ великою любов’ю до музики і до пісні.

(Художній номер)

Вед. Родинний дует нагороджується дипломом учасника фестивалю та цінним подарунком.

Вед. Саме про таку чарівну Україну, про її пісню, про рідний серцю край  співає ___________________________. (Художній номер)

Вед. У родині _______________ любов до пісні, до творчості передається з покоління в покоління.  «Все подолає любов» - саме таке життєве кредо молодої сім’ї  ____________________________, випускників нашого університету.

Вед. Сьогодні ця сім’я пропонує нам власну пісню ___________________________.

Вед. Отож, вітайте :  ________________________. (Художній номер)

Вед. Родина _____________________ нагороджується дипломом учасника фестивалю та цінним подарунком.

Вед. «Не шукай щастя, воно - в кожному з нас» - у цьому зміст життя родини _____________________________. (Художній номер)

Вед. Оберегом кожного з нас є рідна домівка, яка щоразу кличе нас багряним гроном калини і неповторним тополиним цвітом. А ще – одвічними  батьківськими порадами — святими і єдиними, щирими і найтеплішими.

Вед. Пісню ________________ дарує нам усім ____________. (Художній номер)

Ведучий: Родина, рід, рідний… Святі і мудрі слова, бо в них прадавнє коріння взаємної спільності, глибоке і чисте джерело народного буття, народної моралі. Кожна сім’я щаслива по – своєму. У кожної своєї витоки, своє джерело, свій пагінець, з якого виростає велика і міцна родинна гілка.

Ведуча: Саме такою є творча родина __________________. Зустрічайте!

(Художній номер)

Вед. Родина - це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від бід та незгод, де знаходиш спокій і затишок. Тут людина робить свої найперші кроки, звідси виходить у широкий світ. У сім’ї вона вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого народу.

Вед. «_______________________» - таку пісню дарує усім вам гість фестивалю______________________.

(Художній номер)

Вед.: Рід, родина, народ - безсмертні. Українці здавна мають добру і благородну традицію - підтримувати теплі родинні взаємини, долати разом будь- які незгоди. Так заведено і в родині ____________________.

Вед.: «Краса врятує світ» - стверджують у цій сім’ї. Тож щирими оплесками вітаємо родинний дует _________-____________. (Художній номер)

Вед. В давнину старі люди говорили, що батьківська хата і все, що у ній є, збагачує, освячує родину материнською піснею, бабусиною вишиванкою, добрим батьківським словом, теплим дідусевим поглядом.

Вед. Із знання свого родоводу починається кожна людина. Кожен з нас починається з батьківської оселі, взявши у спадок все найкраще.

Вед. Народна мудрість говорить: «Якщо твої плани розраховані на рік - сій жито, на десятиліття - сади дерево,  а якщо на віки - виховуй дітей».

Вед. Для вас танцювальна композиція __________________

(Художній номер)

Вед. Дружна родина, основою якої є любов. Чоловік і дружина  власним яскравим прикладом подружнього життя утверджують одвічні родинні цінності: любов, вірність, взаємоповагу та взаємопожертву, створили доброзичливу атмосферу у домі __________________.

Вед. Для вас сімейне подружжя ______________ дарує танцювальну композицію.

(Художній номер)

Вед. Родинне подружжя ___________________ нагороджується дипломом учасника фестивалю та цінним подарунком.

Вед. Це сонце у небі і вітер у полі — родина,

Це мамина ласка  і усмішка лагідна сина.

Це пісня — бентежного серця струна лебедина,

Це рідна земля— неповторна, квітуча, єдина.

(Художній номер)

Вед. Нам дуже приємно представити ще раз вашій увазі виставку декоративно – прикладного мистецтва наших родин.

Вед. Справді, кожен рід – це велике дерево, на якому гілочки швидко ростуть, міцніють, живляться соками великої гілки – родини. Сьогодні наше дерево розквітло. І воно ніколи не засохне, поки буде споживати соки землі – матінки через мову, звичаї, обряди, свята, пісні, взаємоповагу і любов.

(Художній номер)

Вед. «Яке дерево – такий тин, який батько, такий син», — говорить народна мудрість. І справді, діти наслідують своїх батьків і  усьому в них навчаються. Хороший приклад батьків — запорука того, що в родині діти виростуть справжніми людьми. Саме так виховували свою доньку ___________ у родині ______________.

Вед. Сьогодні, на фестивалі студентська родина ___________________ презентуює композицію ______________________. (Художній номер)

Вед. Творча родина _______________ нагороджується дипломом учасника фестивалю та пам’ятним  подарунком.

Вед. Отож, фестиваль «Університетська родина» добігає кінця.

Вед. Ми були б дуже щасливі, якби від сьогоднішнього свята залишилась у вашому серці краплина любові один до одного. Бо коли зустрілись разом звичаї, традиції, культура кожної людини, ще більше збагатились не лише ми, а й цілий світ.

Вивчайте свій край, родовід, збагачуйтесь і освячуйтесь піснею, добрим словом, спогадами.

Не дайте замулитись і пересохнути нашим життєдайним джерелам, нехай вони наповнять і дадуть життя сотням чистих струмочків, які збагатять наші душі.

Хай ваші домівки, ваші серця будуть сповнені благодаттю, любов’ю,  добром і щастям. До побачення, до зустрічі на наступному фестивалі  «Університетська родина».

 

 

 

Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів

Пєтушкова Л.А., завідуюча центром практичної психологіїі соціальної роботи,

Боярчук О. І., завідуюча навчально-методичним кабінетом виховної роботи.

 

Тренінгове заняття

 

56