yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Медицина->Содержание->    П Р Е Д У ​​П Р Е Ж Д Е Н І Е        

Світ без раку

    П Р Е Д У ​​П Р Е Ж Д Е Н І Е        

 

Мета цієї книги полягає в тому, щоб довести той факт, що рак є наслідком харчового авітамінозу.Рак викликається не присутністю бактерій, вірусів або таємничих токсинів, але відсутністю необхідних речовин, яких сучасна людина видалив зі своєї дієти.

Machine translation

{0}Якщо цей висновок{/0} {1}правильний, тоді лікування і запобігання раку є простими.{/1} {2} {/2}

Символів: 77

 

Все, що потрібно зробити - це відновити наш щоденний харчовий фактор, що недорого і легкодоступне.  Це захоплююча теорія. Вона дає обіцянку зробити світ вільним від раку не в деякому віддаленому майбутньому, а прямо зараз. Е то означає, що мільярди доларів, що щорічно виділяються на дослідження і лікування раку, могли бути використані в інших цілях.  Звичайно, це також означало б, що мільйони так званих "професіоналів", зараз зайнятих в галузі дослідження раку, в ракової терапії, а також у всій благодійної індустрії, швидко позбулися б своєї роботи.  Тут наш сюжет вже стає цікавим, оскільки це - ті самі люди, до яких ми апелюємо в якості експертів і чекаємо їх відповіді з приводу цінності та юридичної законності Laetrile (лаетріл) і всієї харчової терапії.

 

 

 

Зовсім не дивно, що ці експерти відхилили концепцію раку як вітамінного дефіциту.Вона їм не дає нічого.Світ без раку не тільки б'є по їх гаманцю, а й ударяє по їх професійному престижу.  Уявіть собі: ліки від раку знайдено в насінні простих фруктів, а не в науково-дослідних лабораторіях, і виявлено людьми, що не субсидованими державними грантами і без престижних дипломів, що висять на стінах!

 

 

 

  Само собою, державно-організована медицина заговорила. Laetrile - це шарлатанство, сказала вона, і висміяла це лікування раку як "бездоказове".Однак, дозволимо собі вникнути в це слово.Для більшості людей, бездоказове означає те, що не існує ніякого докази.Але що є доказ? Це не абсолютне поняття.У строгому сенсі, немає такої речі як доказ; є тільки очевидність. Якщо очевидне переконує спостерігача, значить воно і є доказом, і теза, який воно підтримує, може розглядатися як "доведений".Якщо інший спостерігач знаходить те ж саме очевидне свідчення непереконливим, то це не доказ, і теза є "недоведеним" для того спостерігача.

 

 

 

На сторінках, які ви прочитаєте далі, є безліч очевидних свідчень, що підтримують концепцію раку як харчового дефіциту, яких більш ніж достатньо, щоб переконати більшість людей, що теза цей доведений.  Але слово доведене, коли воно використовується FDA (Адміністрація з контролю за харчовими продуктами і ліками США), має прямо протилежний зміст.Це чисто технічне визначення. Коли FDA стверджує, що терапія доведена, це означає тільки, що її покровителі завершили протоколи випробування, що демонструють безпеку і ефективність того чи іншого лікування.Важливо знати, однак, що успішне завершення тих тестів не означає, як має на увазі термінологія, що терапія безпечна і ефективна.Це просто означає, що тести були проведені, результати були оцінені, і FDA дав своє схвалення для маркетингу цієї терапії, часто не дивлячись на всьому очевидні похмурі результати.

 

 

 

Якби хворі на рак, котрі піддаються цим FDA-доведеним терапій,   прочитали б фактичні лабораторні повідомлення, вони відсахнулися б в жаху.У цих "схвалених" терапіях немає ні безпеки, ні ефективності і, фактично,   вони і не призначені для цього.Їх мета полягає в тому, щоб встановити смертельну дозу - досягти пункту, в якому терапія вбиває всього лише 50% пацієнтів - і також встановити відношення між тими, кому це принесе користь і кому ні.Це ставлення часто знаходиться в діапазоні в осьми або дев'яти осіб на сто.Крім того,   "Принесена користь" може означати будь-яке незначне поліпшення, начебто тимчасового скорочення розміру пухлини.Вона майже ніколи не означає повне з лікування.Якщо що-то і "доведено" цими дослідженнями, так це те, що більшість схвалених FDA терапій раку є і небезпечними, і неефективними.

 

 

 

Є ще питання грошей. Протоколи випробування, встановлені FDA, є вкрай дорогими.Адепти нової терапії повинні призначити великий штат персоналу і зібрати тисячі і тисячі сторінок статистики.Повні повідомлення часто важать сотні фунтів і досягають більш ніж шести футів у висоту.Процес може зайняти роки і з'їсти більш ніж двісті мільйонів доларів на одні дослідження.

 

 

 

Тільки великі фармацевтичні компанії можуть грати в ту гру.  (Хоча вони публічно скаржаться на свої витрати, конфіденційно вони схвалюють саме такі витрати, оскільки це гарантує те, що невеликі компанії не зможуть з ними змагатися.)Потенційна перспектива отримання нового продукту і поширення його на світовому ринку коштує вкладених інвестицій.Але хто став би витрачати такі гроші на отримання нового продукту, який не може бути запатентований?  Речовини, знайдені в природі не можуть бути запатентовані; тільки ті, які винайдені людиною.Якщо компанія повинна витратити двісті мільйонів доларів, щоб отримати схвалення FDA на використання природного речовини, а його конкуренти тоді теж зможуть продавати цей продукт, і значить, розробник ніколи не поверне свої інвестиції.

 

 

 

Відтак - позначте це для себе - поки існуючі закони мають силу, єдиними речовинами, які коли-небудь будуть "схвалені" для терапії раку, будуть речовини патентовані.Ніяке природна речовина ніколи не буде юридично доступно для лікування раку або якоїсь іншої хвороби, поки його джерело не зможе бути монополізований, або його виробництво запатентовано.  Незалежно від того, наскільки воно безпечне і ефективно, і незалежно від того скільком людям воно принесе користь, воно завжди буде зведено до категорії "бездоказових" терапій.Таким чином, завжди буде незаконним прописувати і поширювати вільно доступні від природи ліки. А в багатьох випадках незаконно навіть їх використовувати.

 

 

 

Частково з цих причин я виніс на перші сторінки своє попередження і п равовую обмовку.Але навіть незважаючи на ці факти, смію зауважити, що тільки здоровий глузд повинен спонукати жертв раку з великої пересторогою вибирати собі терапію.Майте на увазі, тому, що Laetrile офіційно є бездоказовим в лікуванні раку.  Автор цієї книги - дослідник і письменник, не лікар.  Факти, представлені на наступних сторінках, пропонуються тільки як інформація до роздумів, а не медична рада.Їх мета полягає в тому, щоб створити загальний базис на основі всебічної інформації.Хоча є дуже багато з того, що кожен з нас може зробити для себе в галузі запобігання раку, самолікування клінічних стадій раку не рекомендується.Керівна роль в будь-якої терапії раку, включаючи харчову терапію, повинна бути віддана професіоналам в галузі охорони здоров'я, які є фахівцями в своїх галузях.

 

 

 

 

 

Шістнадцяте видання: квітень 2001

 

П'ятнадцяте видання: березень 2000

 

 Чотирнадцяте видання: квітень 1999

 

 Тринадцяте видання: квітень 1998

 

Дванадцяте видання: січень 1997

 

Одинадцяте видання: серпень 1980

 

Десяте видання: липень 1978

 

Дев'яте видання: липень 1977

 

Восьме видання: грудень 1976

 

Сьоме видання (у твердій палітурці): червень 1976

 

Шосте видання: червень 1976

 

П'яте видання: травень 1976

 

Четверте видання: січень 1976

 

Третя видання: іюнь1975

 

Друге видання: березень 1975,

 

Перше видання: грудень 1974

 

 

 

Японське видання 1978

 

 

 

Друге Видання Доповнене: січня 1997

 

Перше Видання: грудня 1974

 

 

 

Авторське право © 1997 і 1974

 

Дж. Едвард Гріффін Всі права захищені

 

 

 

     Видано компанією American Media

 

Поштова скринька 4646 Westlake Village, Каліфорнія 91359-1646

 

Бібліотека Конгресу, номер каталогу: 96-84094

 

Міжнародне Стандартне Книжное Число (ISBN): 0-912986-19-0

 

 

 

ПОСВЯЩЕНИЕ

 

Ця книга присвячена пам'яті доктора Ернста Т. K ребса, Молодшого, і Джона А. Річардсона, Доктора Медицини.Коли вони зіткнулися з силою, владою і злочинними намірами однієї застарілої наукової помилки, вони не здригнулися. У той час як інші бігли в пошуках притулку, вони висунулися на передній фронт битви. Нехай розповідь про їхні справи допоможе пробудити нашу збентежену публіку і послужить прикладом того як поодинці можливо вирватися з хватки ворогів наших життів і нашого здоров'я.

 

 

 

НОТА похвали і ПОДЯКИ

 

 

 

Матеріал, що міститься в цій книзі, не міг бути зібраний без допомоги і керівництва багатьох інших людей. Я багатьом зобов'язаний покійному доктору Джону Річардсону за його нагадування про значення вітамінної терапії, поки його постійний шум не почав проникати в мою товсту черепну коробку; моїй дружині, Патрісії, яка, за кілька місяців до початку моєї роботи, пробудила мою цікавість на цей предмет. Я завжди буду зобов'язаний покійному доктору Ернсту Т. K ребсу, Молодшому, за його терпіння і скрупульозність в багаторазовому поясненні багатьох наукових питань.Я вдячний Брюсу Бачбіндеру, Ральфу Боуману, Mальвіне Кассезе, Франку Кортезу, Джорджу Хаму, Грас Хамайлтон, Джиму Фолею, Макінтошу і Сену Іделл, Поки Корсгаарду, Санфорд Краемеру, доктору Дж. Мілтон Хоффману, Морісу Лековеру, Бобу Лі, Моралі Бетті Лі, Беверлай Нюкірк, Джону Перселай, Джалі Річардсон, Бобу Ріддель, Лоррейн Розентал, Алісі Такер, Ллойду Уоллісу, MP Уехлінг, Кімо Уелш, Мелінді Уіман, Енн Яліан, і іншим, занадто багатьом, щоб бути згаданими, за їх підбадьорення, нескінченне терпіння, і матеріальну підтримку.

 

 

 

 

3