yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share

Світ без раку

ЧАСТИНА ПЕРША

НАУКА раків ТЕРАПІЇ

ПЕРЕДМОВАГлава перша СИНДРОМ Уотергейт

Приклади нечесності і корупції в області дослідження ліків; пильний погляд на перше велике дослідження, яке оголосило лаетріл \"не мають цінності\"; докази підтасування в дослідженні; хрестовий похід FDA проти лаетріл, оскільки він \"не перевірено\"; їх відмова надати можливість перевірити його всім (виключаючи опонентів).

Глава 2. ГЕНОЦИД В Манхеттені

Триваючі зусилля ракової промисловості довести, що Laetrile не має цінності; придушення повідомлень з лабораторії Інституту Слоан-Кеттерінг, яке показало ефективність Laetrile; зв\'язок Рокфеллера з фармацевтичною промисловістю; історія про те, як правда просочилася в зовнішній світ з інституту Слоан-Кеттерінг.

Глава 3. ЯБЛУКО В ДЕНЬ

Огляд затяжних наукових помилок в історії; авітамінозна концепція раку, висунута в 1952 доктором Ернстом Т. Kребсом, Молодшим; і огляд свідоцтв в природі і в історії, що підтримують цю концепцію.

ГЛАВА 4. ОСТАТОЧНИЙ ТЕСТ

Погляд на безліч культур у всьому світі, вільних від проблеми раку; і аналіз автентичних їм харчових продуктів.

Глава 5. РАК: ПОТІК ЖИТТЯ

Пояснення трофобластового тези раку; опис Урін-тесту на рак; вакцина ВСG як антираковий реагент; і огляд життєвої важливої ​​ролі, играемой підшлунковою залозою в контролі над раком.

Глава 6. ТОТАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ

Харчовий фактор в якості побічного механізму до фактору ферментів; біографічний нарис Д-ра Кребса Молодшого і його розробка лаетріл; корисні побічні ефекти Вітаміну В17 в області різних розладів; хвала складності природного механізму, працюючого проти раку.

Глава 7.  ЦІАНІДОВАЯ ПАНІКА

Повідомлення в газетах про подружню пару, яка отруїлася абрикосовими кісточками; розгляд цього випадку; оцінка потенційної токсичності насіння містять В17; і клінічні докази того, що лаетріл менш токсичний, ніж цукор.

Глава 8. \"ШАРЛАТАНИ\" ВІД лаетріл

Імена, професійні переконання, медичні досягнення і клінічні розробки шановних докторів, практикуючих лаетріл; корисні побічні ефекти Вітаміну В17; пропонована анти-ракова дієта; короткий опис Вітаміну В15.

Глава 9. \"Недоведених\" ЛІКУВАННЯ ВІД РАКУ

Клінічні свідчення на підтримку трофобластовой теорії; лабораторні експерименти, що показують, що лаетріл вбиває ракові клітини; історії \"засуджених\" пацієнтів, які відносять своє одужання до ефекту лаетріл.

Глава 10. \"Довести\" ЛІКУВАННЯ ВІД РАКУ

Ефект хірургії та радіації на ракових пацієнтах; порівняння, що показує, що ті, хто не отримував лікування від раку, жили довше, ніж ті, хто їх отримував.

Глава 11. НОВИЙ ВИД ВБИВСТВА

Ефект антиракових хімічних препаратів, що викликають рак; схвалені FDA експерименти на людях призводять до смерті від ліків, а не від раку.

Глава 12. СТАТИСТИЧНЕ ПОРІВНЯННЯ

Успадкована слабкість всіх ракових статистик; необхідність правильної статистики; загальне порівняння результатів у лікуванні раку у ортодоксальних докторів і докторів, практикуючих лаетріл; слідства «медичного консенсусу».

 

4