yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share

Світ без раку

ЧАСТИНА ДРУГА

П О Л І Т И К А Р А К О В О Й Т Е Р А П І І

Глава 13. Картель - ВИХІД ІЗ КОНКУРЕНЦІЇ

Огляд науки ракової терапії та її резюме; історія IG Farben, хімічного та фармацевтичного картелю; перший успіх картелю в Сполучених Штатах; і його \"шлюб\" з Дюпонт, Стандарт Ойл і Фордом.

Глава 14. ТОТАЛЬНА МОНОПОЛІЯ

>

Перші приклади підтримки картелем тоталітарних режимів; Роль IGFarben в підйомі тіньової політичної фігури Гітлера і перетворенні Нацистського держави на інструмент влади картелю.

Глава 15. ВІЙСЬКОВІ ІГРИ

Індустріальні приготування Німеччини до Другої світової війні; триваюча підтримка американськими промисловцями картелю Фарбен і Нацистського режиму протягом цього періоду; вигідна роль, що грається Фордом і ITT у військовому виробництві як для нацистської Німеччини, так і для Сполучених Штатів.

 

 

 

Глава 16. ЗАГОВОР

 

Зусилля, що приховують приналежність американських фірм Фарбену; допомога, надана інтересами корпорації Рокфеллера; проникнення в американський уряд агентів картелю; заключна оцінка Фарб.

 

 

 

Глава 17. ГРУПА РОКФЕЛЛЕРА

 

Біографічний ескіз сера Джона Д. Рокфеллера, і його хрестового походу проти вільного підприємництва; початок Стандарт Ойл; вхід Рокфеллерів в інвестиційне банківська справа; їх вплив у фармацевтичній промисловості та міжнародній політиці.

 

 

 

Глава 18. ПРИПИС МИЛОСЕРДЯ

 

Вплив медичних планів картелю на національні медичні школи; навчання медичних студентів, ориентируемое на вивчення хімічних ліків; і використання філантропічних фондів, щоб взяти контроль над освітніми установами.

 

 

 

Глава 19. ХТО ПЛАТИТЬ трубач

 

Низький рівень медичної освіти в США до 1910; роль Повідомлень Флекснера в драматизації потреби в реформі; роль, що грається Рокфеллером і фондами Карнегі в проведенні в життя Повідомлень Флекснера; і використання фонду як засобу взяття під контроль американських медичних шкіл.

 

 

 

Глава 20.  ХТО ЗАМОВЛЯЄ МЕЛОДІЮ

 

Вплив АМА на медичну практику в Америці; верхівка АМА виходить з-під контролю своїх членів; фінансування АМА фармацевтичною промисловістю; і приклади взаємопроникнення між ними.

 

 

 

Глава 21. РЕКЕТ ДАХУ

 

Агенти картелю в FDA та інших агентствах уряду; CFR як структура контролю над американською зовнішньою політикою; недоречність науки в FDA; ріст влади FDA.

 

 

 

Глава 22. АРСЕНАЛ ПРИДУШЕННЯ

 

Переслідування урядом поживною та вітамінною терапії; роль, що грається ЗМІ в дискредитації лаетріл в громадській думці; і порівняння вартості лаетріл-терапії з ортодоксальними методиками терапії раку.

 

 

 

Глава 23. ПОДВІЙНИЙ СТАНДАРТ

 

Аналіз подвійного стандарту FDA, в якому безпечні нехімічні препарати, такі як вітаміни і харчові добавки, обтяжені обмеженнями понад тих препаратів, які є токсичними отрутами і небезпечними наркотиками.

 

 

 

Глава 24. Йдучи по натягнутому канату

 

Залякування докторів, що працюють з Laetrile; чому фармацевтична промисловість шукає патентоспроможного заміну для Laetrile; і хоробрий виклик проти FDA і АМА докторів, що прописують Laetrile.

 

 

 

Глава 25. ПИТАННЯ МОТИВАЦИИ

 

Що мотивує опозицією лаетріл-терапії; теорія \"обмеженого\" змови проти \"повного\" змови; і зіткнення на місцях як єдина рушійна сила.

 

 

 

Глава 26. Світ Без Рака

 

Необхідність подальших досліджень Вітаміну В17; ніж суперечливість лаетріл відрізняється від медичних протиріч минулого; аналогія між біологічним і політичним раком; і сценарій, в якому обидва вони переможені.

 

 

 

Бібліографія ...

 

Індекс ...

 

 

 

 

5