yandex rtb 1
ГоловнаЗворотній зв'язок
yande share
Главная->Різні конспекти лекцій->Содержание->Основні аспекти проектування ТП

Технологии

Основні аспекти проектування ТП

Результатом проектування ТП є технологічна документація, що являє собою технологічні карти (необхідна інформація для вик ТО).

Маршрутна карта показує: за яким маршрутом повинен рухатися напівфабрикат, щоб дійти до виробу.

 

1.Розробка і вибір оснащення необхідного для реалізації ТП

(Оснащення = оснастка + обладнання)

 

2.Розробка дій виконавців у процесі реалізації ТП

 

Результатом проектування оснащення є комплект конструкторської документації на оснастку (якщо вона раніше не використовувалася).

 

Проектування дій виконавця відображається в операційних технологічних картах – документ, що регламентує сукупність дій виконавця, необхідних для виконання ТО (з використанням обраного оснащення).

 

Крім того, в операційних картах міститься інформація про оснащення, необхідному для виконання, про режими роботи обладнання та оснастки, про вимоги, що пред’являються до виконавця.

 

Окрім операційних карт, результатом проектування є маршрутні технологічні карти – містять загальну інформацію про ТО, просторово-часові характеристики кожної ТО, вимоги до оснащення, основні характеристики оснащення, вимоги до виконавців, найменування ТО й ін.

 

Операційні карти складаються  з точністю до переходу.

 

На практиці поняття переходів відрізняється від теоретичного, тобто під переходом мають на увазі перехід і позицію наступну за цим переходом. У серійному і дрібносерійному виробництві часто використовують маршрутно-операційну технологію.

 

Для одиничного виробництва технологічні карти як правило не складаються.

 

 

17